سینی مسی گرد بزرگ نانو ظرفیت 9 استکان

زنجان؛ مهدِ مس

سینی در بین ظروف آشپزخانه یکی از پرکاربردترین‌ها به شمار می‌رود. همین امر باعث می‌شود که استحکام و دوام یک سینی در انتخاب و خرید آن مؤثّر باشد.

گزینۀ پیشنهادی ما که حاصل هنر و دسترنج هنرمندان شهر زنجان می‌باشد سینی مسی است که علاوه بر استحکام بالا،‌بسیار زیبا و چشم نواز نیز می‌باشد.

کاربردهای سینی مسی

این محصول مسی علاوه بر جنبۀ تزئینی آن،‌ کاملاً کاربردی بوده و در موارد مختلفی همچون عروسی‌ها و مراسم پیرامون آن، جابجایی ظروف کوچک در مهمانی‌ها‌، سِروِ غذا(به ویژه پلو) و … استفاده می‌گردد.

وجود یک سینی مسی زیبا بر روی میز غذاخوریِ هر رستوران سنّتی،‌ قطعاً به زیباتر و دل‌انگیزتر شدن سفرۀ غذا خواهد انجامید و شاید همین امر در جلب رضایت مشتریان و مراجعۀ مجدّد آنها تأثیرگذار باشد.

سینی مسی قلع‌کاری شده بهتر است یا بدون قلع؟

سینی‌های مسی از لحاظ شکل ظاهری در اَشکال گرد، بیضی و به دو صورت تخت و گود ساخته می‌شوند. برای سِرو غذای گرم بهتر است از سینی‌های گودی که سطح داخلی آنها قلع‌کاری شده استفاده شود.

اگر مایل به استفاده از این محصول به عنوان دکوری یا برای جابجایی وسایل و همچنین مراسم عروسی و… هستید بهتر است از سینی‌هایی که سطح داخلی آنها به رنگ اصلی مس بوده و با استفاده از تکنولوژی نانو پوشش داده شده استفاده کنید. پوشش نانو از سیاه و کدر شدن رنگ مس جلوگیری می‌نماید.

طرح‌های متنوّع و چشم‌نوازی که در کفِ سینی‌های مسی با استفاده از قلم‌‎کاری و یا سیاه‌قلم ایجاد شده به زیبایی این محصول افزوده است تا جوابگوی سلایق مختلف شما عزیزان باشد.